VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Message
ht: Mesaj

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: User
ht: Itilizatè
