VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Group
id: Grup

en: Message
id: Pesan

en: - None -
id: - Tiada -

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Image
id: Gambar

en: Settings
id: Pengaturan

en: User
id: Pengguna

en: Node types
id: Jenis-jenis node

en: Code
id: Kode

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Messages
id: Pesan-pesan

en: Node title
id: Judul node

en: Node settings
id: Pengaturan node
