VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Group
it: Gruppo

en: Message
it: Messaggio

en: - None -
it: - Nessuno -

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Image
it: Immagine

en: Settings
it: Impostazioni

en: Main settings
it: Impostazioni principali

en: User
it: Utente

en: Node types
it: Tipi di contenuto

en: Code
it: Codice

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Messages
it: Messaggi

en: Node title
it: Titolo nodo

en: Node body
it: Corpo del contenuto

en: Node settings
it: Impostazioni nodo

en: Owner ID
it: ID proprietario

en: Additional settings
it: Impostazioni aggiuntive

en: Application ID
it: ID applicazione
