VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Group
jv: Grup

en: Message
jv: Pesen

en: - None -
jv: - Nihil -

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: User
jv: Panganggo

en: Code
jv: Kode

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan
