VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Message
lt: Žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: User
lt: Narys

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Code
lt: Kodas

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Messages
lt: Žinutės

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Node body
lt: Mazgo turinys

en: Node settings
lt: Mazgo nuostatos

en: Message body
lt: Žinutės tekstas
