VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Group
mr: समुह

en: Message
mr: संदेश

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: User
mr: सदस्य

en: Node types
mr: धाग्याचे प्रकार
