VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Group
ne: समूह

en: Message
ne: सन्देश

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Code
ne: कोड

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Messages
ne: सन्देशहरू
