VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Group
nl: Groep

en: Message
nl: Bericht

en: - None -
nl: - Geen -

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Main settings
nl: Algemene instellingen

en: User
nl: Gebruiker

en: Node types
nl: Node-types

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Messages
nl: Berichten

en: Node title
nl: Node-titel

en: Node settings
nl: Node-instellingen

en: Message body
nl: Bericht body

en: Owner ID
nl: Eigenaar-ID

en: Additional settings
nl: Aanvullende instellingen

en: Application ID
nl: Applicatie-ID
