VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Group
oc: Grop

en: Message
oc: Messatge

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Main settings
oc: Paramètres principals

en: User
oc: Utilizaire

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: Code
oc: Còde

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Messages
oc: Messatges

en: Node title
oc: Títol del nosèl

en: Node body
oc: Còs del nosèl
