VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Group
ru: Группа

en: Message
ru: Сообщение

en: - None -
ru: - Не указано -

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Main settings
ru: Основные настройки

en: User
ru: Пользователь

en: Node types
ru: Типы материалов

en: Code
ru: Код

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Messages
ru: Сообщения

en: Node title
ru: Заголовок материала

en: Node body
ru: Тело сообщения

en: Node settings
ru: Настройки материала

en: Message body
ru: Тело сообщения

en: Owner ID
ru: ID владельца

en: Additional settings
ru: Дополнительные настройки

en: Application ID
ru: ID приложения

en: Access token
ru: Ключ доступа

en: VK
ru: ВКонтакте

en: cURL enabled
ru: cURL включён

en: Post this node to VK
ru: Публиковать во ВКонтакте
