VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: User
sr: Корисник

en: Code
sr: Кôд

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања
