VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Message
th: ข้อความ

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Node types
th: ประเภทโหนด

en: Code
th: รหัส

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Messages
th: ข้อความ
