VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Group
uk: Група

en: Message
uk: Повідомлення

en: - None -
uk: - Немає -

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Main settings
uk: Основні налаштування

en: User
uk: Користувач

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: Code
uk: Код

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Node title
uk: Заголовок матеріалу

en: Node body
uk: Тіло матеріалу

en: Node settings
uk: Налаштування матеріалу

en: symbols
uk: символи

en: Message body
uk: Текст повідомлення

en: Owner ID
uk: ID власника

en: Additional settings
uk: Додаткові налаштування

en: Application ID
uk: ID програми

en: Access token
uk: Токен доступу

en: VK
uk: ВКонтакті

en: cURL enabled
uk: cURL увімкнено

en: Enter captcha text
uk: Введіть текст captcha

en: Application settings
uk: Налаштування додатку

en: Post this node to VK
uk: Опублікувати у ВКонтакті
