VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Group
ur: گروپ

en: Message
ur: پیغام

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Image
ur: تصویر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: User
ur: صارف

en: Code
ur: کوڈ

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
