Views Node Taxonomy Filter (6.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Is
es: Es

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Is not
es: No es

en: Other
es: Otros

en: Taxonomy Filter
es: Filtro Taxonomía

en: Is not one of
es: No es uno de

en: Is one of
es: Es uno de

en: Select the Vocabulary.
es: Seleccionar vocabulario

en:  for Vocabulary:
es:  para vocabulario:
