Views Node Taxonomy Filter (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Is
lv: Ir

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Other
lv: Cits

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: Is one of
lv: Ir viens no
