Views Node Taxonomy Filter (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Is
ru: Это

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Other
ru: Прочее

en: Is not one of
ru: Не:

en: Is one of
ru: Любые:
