Vocabulary Index (6.x-1.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Paths
es: Rutas

en: By name
es: Por nombre

en: Flat
es: Plano

en: General settings.
es: Configuración general.
