Vocabulary Index (6.x-1.2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Paths
ru: Пути

en: By weight
ru: По весу

en: By name
ru: По названию

en: List style
ru: Стиль списка

en: Flat
ru: Плоский

en: view vocabulary index pages
ru: смотреть страницы указателя словаря

en: Vocabulary index pages
ru: Индексные страницы словарей

en: Create index pages for vocabularies.
ru: Создать индексные страницы для словарей.

en: General settings.
ru: Общие настройки.
