Vocabulary Index (6.x-1.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Paths
fr: Chemins

en: Terms order
fr: Ordre des termes

en: By weight
fr: Par poids

en: By name
fr: Par nom

en: Flat
fr: Plat

en: General settings.
fr: Paramètres généraux.
