Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Enabled
az: Qoşulub

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Caching
az: Keşlənib

en: Clear cache
az: Keşi təmizlə

en: Blocks
az: Bloklar

en: The cache has been cleared.
az: Keş təmizləndi.
