Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Blocks
bs: Blokovi

en: The cache has been cleared.
bs: Keš je očiščen.
