Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Caching
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Clear cache
el: Διαγραφή των δεδομένων λανθάνουσας μνήμης

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: The cache has been cleared.
el: Τα δεδομένα λανθάνουσας μνήμης έχουν διαγραφεί.
