Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Enabled
et: Lubatud

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Caching
et: Puhverdamine

en: Clear cache
et: Vahemälu tühjendamine

en: Tree
et: Puu

en: Blocks
et: Plokid

en: The cache has been cleared.
et: Vahemälu on tühjendatud.
