Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Enabled
eu: Gaituta

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Caching
eu: Cache-a

en: Clear cache
eu: Cache-ak hustu

en: Blocks
eu: Blokeak
