Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: View
fil: Tingnan

en: Path
fil: Landas

en: Blocks
fil: Mga tipak
