Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: Enabled
is: Virkjað

en: The configuration options have been saved.
is: Samansetingarmøguleikarnir eru goymdir.

en: Settings
is: Setingar

en: View
is: Vís

en: Path
is: Leið

en: Blocks
is: Blokkar
