Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Enabled
gl: Activado

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Caching
gl: Caché

en: Clear cache
gl: Limpar a caché

en: Tree
gl: Árbore

en: Blocks
gl: Bloques

en: Browsable
gl: Navegábel

en: The cache has been cleared.
gl: A cache foi limpada.
