Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: View
hi: देखें

en: Path
hi: मार्ग

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Clear cache
hi: कैश को साफ़ करें

en: Blocks
hi: ब्लॉक
