Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Caching
hr: Priručna memorija

en: Clear cache
hr: Isprazni priručnu memoriju

en: Blocks
hr: Blokovi
