Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: Path
hu: Útvonal

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Caching
hu: Gyorsítótárazás

en: Clear cache
hu: Gyorsítótár törlése

en: Tree
hu: Fa

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Browsable
hu: Böngészhető

en: Cache lifetime
hu: Gyorstár élettartam

en: Alphabetical
hu: Alfabetikus

en: The cache has been cleared.
hu: A gyorsítótár törölve lett.
