Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Enabled
jv: Urip

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: View
jv: Tampilan

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Caching
jv: Tembolok

en: Clear cache
jv: Resikānā telih

en: Blocks
jv: Blok
