Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Enabled
lv: Iespējots

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Caching
lv: Kešošana

en: Clear cache
lv: Iztīrīt kešatmiņu

en: Blocks
lv: Bloki

en: The cache has been cleared.
lv: Kešatmiņa tika iztīrīta.
