Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Blocks
mn: Хавтангууд
