Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: View
mr: बघा

en: Path
mr: रस्ता
