Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Enabled
oc: Activat

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: View
oc: Veire

en: Path
oc: Camin

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Caching
oc: Mesa en cache

en: Clear cache
oc: Neteja la memòria cache

en: Blocks
oc: Blòts

en: The cache has been cleared.
oc: Lo cache a été vidé.
