Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Enabled
os: Иу у

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
