Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Enabled
pl: Włączone

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Caching
pl: Pamięć podręczna

en: Clear cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną

en: Tree
pl: Drzewo

en: Blocks
pl: Bloki

en: Cache lifetime
pl: Czas życia pamięci podręcznej

en: Flat
pl: Płaski

en: General settings.
pl: Ustawienia główne.

en: Alphabetical
pl: Alfabetycznie

en: The cache has been cleared.
pl: Pamięć podręczna została wyczyszczona.
