Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Caching
ps: پټيادوي

en: Blocks
ps: غونډونه
