Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Enabled
pt: Habilitado

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Settings
pt: Configurações

en: View
pt: Ver

en: Path
pt: Caminho

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Caching
pt: Armazenamento de cache

en: Clear cache
pt: Limpar cache

en: Blocks
pt: Blocos

en: Flat
pt: Plano

en: Alphabetical
pt: Alfabética

en: The cache has been cleared.
pt: O cache foi limpo.
