Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Enabled
sk: Povolené

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Caching
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Clear cache
sk: Vyprázdniť vyrovnávaciu pamäť

en: Blocks
sk: Bloky

en: The cache has been cleared.
sk: Cache bola vyčistená
