Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања
