Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Caching
sv: Cachning

en: Clear cache
sv: Töm cache

en: Tree
sv: Träd

en: Blocks
sv: Block

en: Alphabetical
sv: Alfabetisk

en: The cache has been cleared.
sv: Cachen har tömts.
