Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: View
ta: பார்

en: Path
ta: பாதை

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Blocks
ta: பகுதி
