Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Caching
th: ตั้งค่าแคช

en: Clear cache
th: ล้างแคช

en: Blocks
th: บล็อค
