Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Blocks
ug: تارماق رايون
