Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Enabled
vi: Bật

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: View
vi: Xem

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Caching
vi: Bộ nhớ đệm

en: Clear cache
vi: Xóa bộ đệm

en: Tree
vi: Cây

en: Blocks
vi: Khối

en: Cache lifetime
vi: Vòng đời bộ nhớ đệm

en: The cache has been cleared.
vi: Bộ đệm đã được dọn dẹp.
