Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Blocks
af: Blokke
