Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Enabled
be: Уключана

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Caching
be: Кэшаванне

en: Clear cache
be: Пачысціць кэш

en: Blocks
be: Блокі
