Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Enabled
bg: Активиран

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Caching
bg: Кеширане

en: Clear cache
bg: Изчисти кеша

en: Blocks
bg: Блокове
